Ubytování

Chata Doubravka se nachází v obci Velká Úpa, která se rozkládá po obou březích řeky Úpy a plynule navazuje na Pec pod Sněžkou. Chata Doubravka ( 812 n.m.) stojí v místě s příhodným názvem Prostřední Výsluní. Tato část Velké Úpy se nachází na levé straně, která začíná na svazích Růžové hory, pokračuje k jihovýchodu na svahy Pěnkavčího vrchu a končí na úbočí Červeného vrchu. Tyto svahy jsou obráceny k jihozápadu a slunce si tu za pěkného počasí užijete opravdu po celý den. Výhodnou polohu ubytování jistě oceníte i během zimní dovolené, kdy stačí hned u chaty nazout lyže a vyjet na sjezdovku nebo na běžkařskou trasu.    

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování ve 2 prostorných apartmánech /1+kk/, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. K dispozici zdarma bezdrátový Internet. Každý apartmán je přizpůsoben k pohodlnému ubytování 4 osob. K vybavení apartmánu patří ložní prádlo, ručníky, osušky a prostředky na mytí nádobí.

Apartmány jsou plně vybaveny vlastním kuchyňským koutem s varnou deskou, pečící horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a ledničkou. K vybavení samozřejmě patří i jídelní a kuchyňské nádobí. .  Na požádání Vám zapůjčíme dětskou jídelní stoličku.  Apartmány mají vlastní prostornou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V koupelně je k dispozici vysoušeč vlasů.

Příjemně odpočinout v kruhu přátel či rodiny si můžete ve stylově zařízené společenské místnosti s krbovými kamny a dětským koutkem.

V zimním období jistě využijete samostatnou lyžárnu vybavenou elektrickým sušákem obuvi. Slunce, horský vzduch a nádherný výhled si budete užívat při posezení na terase. Celá chata je nekuřácká. Domácí mazlíčky nechte doma..

Ubytování v den příjezdu je od 14.00 hodin a ukončení pobytu v den odjezdu nejpozději v 10.00 hodin.

Kromě lyžařské sezóny můžete parkovat se svým vozem přímo u chaty. V zimním období je doprava zavazadel z parkoviště k chatě zajištěna.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

th IMG 9431 Horská chata Doubravka_15 Horská chata Doubravka_11